fbpx
Podporte
nás

Galavečer Učiteľ Slovenska 2020 online už 21. januára

Ivana Poláčková
12.1.2021
Veľké finále ocenenia pre inšpiratívnych učiteľov si môžete pozrieť už vo štvrtok v online prenose na FB Učiteľ Slovenska.

 

3. ročník ocenenia Učiteľ Slovenska 2020 sa blíži do svojho veľkého finále

Učia inovatívne, učia inšpiratívne, učia s láskou, učia INAK. Aj preto sa stali finalistami 3. ročníka ocenenia Učiteľ Slovenska. Víťazom sa však stane iba jeden. Jeho alebo jej meno spoznáme v livestreame slávnostného odovzdávania 21.1.2020.

Ocenenie Učiteľ Slovenska, ktoré realizuje Živica pod taktovkou svojho programu pre učiteľov Komenského inštitút, chce zviditeľniť pedagógov, ktorí dokážu svojich študentov nadchnúť pre svoj predmet a zároveň inšpirovať svojich kolegov. Záštitu nad ocenením prevzala pani prezidentka Zuzana Čaputová.

Už 21.1.2020 o 16:30 si môžete v priamom prenose na FB Učiteľ Slovenska pozrieť odovzdávanie cien v hlavnej kategórii, v kategórii Učiteľ na diaľku a bude udelená aj Cena verejnosti pre učiteľa, za ktorého hlasovala počas leta verejnosť.

Tento ročník ocenenia bol rovnako ako život celej spoločnosti ovplyvnený pandémiou, ktorá bola a je veľkou výzvou pre všetkých učiteľov, žiakov a ich rodičov. Všetci sa museli rýchlo prispôsobiť novým podmienkam online výučby, s ktorou sa mnohí predtým nestretli. Práve teraz viac než kedykoľvek predtým potrebuje široká verejnosť vidieť inšpiratívnych pedagógov, ktorí dokázali aj v týchto náročných časoch vzdelávať a viesť svojich žiakov napriek všetkým prekážkam.

nadacia-slsp

nf telekom

0