fbpx
Podporte
nás

Podporte vznik nášho nového podcastu Na život a na smrť

Kristína Serafin
3.12.2020
66 % z nás nepozná posledné priania svojich najbližších. Pred témou umierania radšej zatvárame oči a keď nám umrie niekto blízky, sme často v koncoch. Smrť je však súčasť života. Poďme o nej hovoriť. Podporte vznik podcastu Na život a na smrť, v ktorom vám prinesieme inšpiráciu, ako túto citlivú tému otvoriť.

V Živici sa už 4 roky venujeme aj téme prírodného pohrebníctva a otvoreného prístupu ku smrti. Okrem zmeny cintorínov na miesta, ktoré spolupracujú s prírodou, chceme podnietiť aj zmenu myslenia a prístupu ľudí ku smrti a umieraniu. Veríme, že otvorená komunikácia a možnosť individuálneho prežitia smútku má silu liečiť.

Preto sme sa rozhodli pre vás pripraviť novú podcastovú sériu Na život a na smrť, v ktorej spoja sily naše projekty Záhrada spomienok – prírodné pohrebníctvo a portál čierna labuť.

Téma smrti je u nás naďalej tabu a to by sme chceli zmeniť. V podcaste sa budeme rozprávať s ľuďmi, ktorí majú na život a na smrť inšpiratívny pohľad. S tými, pre ktorých je téma konca života súčasťou ich poslania, ale aj s tými, ktorí nesú zaujímavý osobný príbeh.

Na to, aby sme sa do rozhovorov mohli ponoriť a dostať ich do éteru potrebujeme vás.

Podporte vznik nášho podcastu na Startlabe: https://www.startlab.sk/nazivotnasmrt/

Vybrať si môžete z lákavých smrťáckych odmien alebo prispieť len tak, nezištne, no smrteľne vážne 🙂

Svojím príspevkom nám umožníte venovať sa hlbokým rozhovorom s našimi hosťami a hosťkami a šíriť ich do sveta, čím prispejete k otvorenejšiemu a zodpovednejšiemu prístupu ku smrti.

ĎAKUJEME!

0